Разположен във Вецлар, ACHAT Hotel Wetzlar се намира в провинциална местност, на 15 минути пеша от катедралата Вецлар и Alte Lahnbruecke. Този луксозен хотел е на 2,6 километра от Forum Wetzlar и на 2,6 km от Rittal Arena Wetzlar.
Не пропускайте многото възможности за отдих, включително закрит басейн, сауна и фитнес център. Този хотел разполага също с безплатен безжичен достъп до интернет, зала за аркадни игри/игри и съдействие за обиколки/билети.
Чувствайте се като у дома си в една от 150-те климатизирани стаи с телевизори с плосък екран. Безплатният безжичен достъп до интернет ви поддържа свързани, а сателитното програмиране е налично за вашето забавление. Самостоятелните бани с вани или душове разполагат с безплатни тоалетни принадлежности и сешоари. Удобствата включват телефони, както и сейфове и бюра.
Задоволете апетита си за вечеря в CUT, ресторант, който е специализиран в местната кухня, или останете и се възползвайте от румсървиса (в ограничени часове). Завършете деня си с питие в бара/фоайето. Закуските на шведска маса се сервират през делничните дни от 6:30 до 10:00 часа и през почивните дни от 7:00 до 11:00 часа срещу заплащане.
Разстоянията се показват с точност до 0,1 миля и километър.
Kellertheater Wetzlar - 0,3 км / 0,2 мили
Stadthallen Wetzlar - 0,4 км / 0,2 мили
Phantastische Bibliothek Wetzlar - 0,4 км / 0,3 мили
Къщата музей на Лоте - 0,5 км / 0,3 мили
Парк Авиньон - 0,5 км / 0,3 мили
Колекция Lemmers-Danforth - 0,7 км / 0,4 мили
Катедралата Wetzlar - 0,8 км / 0,5 мили
Туристическа пътека Lahn - 0,9 км / 0,6 мили
Пешеходна пътека Lahn - 0,9 км / 0,6 мили
Rosengartchen - 0,9 км / 0,6 мили
Alte Lahnbruecke - 1 км / 0,6 мили
Colchester Park - 1,2 км / 0,7 мили
Herkules Center - 1,7 км / 1,1 мили
Ernst Leitz Museum - 2,1 км / 1,3 мили
Rittal Arena Wetzlar - 2,2 км / 1,3 мили
Предпочитаното летище за ACHAT Hotel Wetzlar е летище Франкфурт (FRA) - 74,2 км / 46,1 мили
Препоръчаните удобства включват бизнес център, услуги за химическо чистене/пране и 24-часова рецепция. Планирате събитие в Wetzlar? Този хотел разполага с 9612 квадратни фута (893 квадратни метра) пространство, състоящо се от конферентни зали и заседателни зали. На място е налично самостоятелно паркиране (срещу заплащане).
Hotelstars Union дава официален рейтинг със звезди за имоти в Германия. Това място за настаняване е оценено с 4 звезди.
Следните съоръжения или услуги няма да бъдат налични от 30 октомври 2023 г. до 29 октомври 2025 г. (датите подлежат на промяна):
Списъкът по-горе може да не е изчерпателен. Таксите и депозитите може да не включват данък и подлежат на промяна.